Укр
Рус







Код товару: AR_3002966
Kingston DC600M - це SSD-накопичувач для центрів обробки даних 4-го покоління з інтерфейсом SATA 3.0, 6 Гбіт/с з 3D TLC NAND, призначений для "змішаних" робочих навантажень. DC600M підходить для використання в стійкових серверах великого об'єму і включає вбудований апаратний захист від втрати живлення (PLP).
Завдяки конденсаторам захисту від втрати живлення DC600M захищає дані від несподіваного збою живлення, щоб знизити ймовірність втрати даних і забезпечити успішну повторну ініціалізацію під час наступного ввімкнення системи. DC600M розроблено для системних інтеграторів, гіпермасштабних центрів оброблення даних і постачальників хмарних послуг для стабілізації часу відгуків і IOPS.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 530 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 3504 |
| Вага | 92.34 г |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Енергоспоживання | 3.60 Вт |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | DC600M |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
53 294 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00