Укр
Рус




Код товару: AR_2996793
Характеристики
Відкрийте для себе нову швидкість роботи!
AS340X — це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління й забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с, що дає змогу досягти швидкості читання/запису до 550/520 МБ/с
Чудовий варіант для апгрейду
Високошвидкісний доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе лише кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю потрібну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність і надійність
AS340X має збільшений термін експлуатації, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 120 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 500 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 70 |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | AS340X |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 873 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00