Укр
Рус



Код товару: AR_3003004
AS350X - це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с
Високошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.
AS350X випускається у різних варіантах: 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ та 1 TB. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
AS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | AS350X |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 557 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00