Укр
Рус


Код товару: AR_3002195
Продуктивний накопичувач, який виконаний у форм-факторі 2.5" дюйми. Виготовлений на базі пам'яті TLC, має оптимізовану конструкцію та отримав підтримку новітніх технологій. Підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу SATA III.
Використовує новітню технологію TLC, яка забезпечує високу щільність елементів пам'яті.
Особливості:
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 562 Mb/s |
| Швидкість запису | 529 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 280 |
| Вага | 56 г |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | RE100 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 432 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00