Укр
Рус



Код товару: AR_3002844
Твердотільний накопичувач P310 M.2 значно прискорює запуск, завантаження та передачу даних у порівнянні з традиційними жорсткими дисками. Удосконалена прошивка P310 пропонує технологію SmartECC, терморегулювання та наскрізний захист шляху даних для забезпечення цілісності, довговічності та надійності даних при виконанні повсякденних завдань. Підвищіть продуктивність комп'ютера за допомогою твердотільного накопичувача P310, щоб прискорити завантаження програм і підвищити загальну бездоганну продуктивність при передачі різних програм без затримок.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1.92 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1800 Mb/s |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 2.38 Вт, очікування: 0.38 Вт |
| Колір | чорний |
| Серія | P310 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
17 770 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00