Укр
Рус



Код товару: AR_3002948
Багатозадачність миттєво
AS2280P4U Pro використовує інтерфейс PCIe Gen3 x4, що відповідає стандарту NVMe 1.3., що дозволяє користувачам швидко перемикатися з однієї програми на іншу, не стримуючи їх у прагненні до ігрової досконалості.
Грайте, встановлюйте, знімайте та редагуйте на рівні професіоналів
Компактний корпус M.2 2280 (22 мм x 80 мм) AS2280P4U Pro може вмістити великий обсяг пам'яті до 2 ТБ. А ультратонкий дизайн підвищує гнучкість SSD, роблячи його ідеальним для ультратонких ноутбуків, ігрових консолей та міні-ПК. Завдяки своїй винятковій продуктивності цей твердотільний накопичувач стане кращим для професіоналів, таких як монтажники, гравці кіберспорту, оверклокери та відеографи.
Зберігайте прохолоду завдяки алюмінієвому радіатору
AS2280P4U Pro оснащений вбудованим радіатором, виготовленим із цільного листа алюмінію, який використовує переваги високої теплопровідності та термостійкості для зниження температури на 25%. Це дозволяє знизити знос твердотільного накопичувача та зберегти його високу продуктивність.
Технологія захисту даних забезпечує стабільну продуктивність
Щоб забезпечити користувачам бездоганну роботу на високих швидкостях, AS2280P4U Pro оснащений низкою вбудованих технологій захисту, що ефективно забезпечують точність та стабільність передачі даних. SLC Caching використовує передову багаторівневу структуру кешу підвищення швидкісних характеристик продукту. Вбудована технологія вирівнювання зношування та функції автоматичної корекції помилок дозволяють не лише продовжити термін служби твердотільного накопичувача та підвищити стабільність роботи, але й забезпечити стабільну продуктивність продукту після тривалого використання.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3500 Mb/s |
| Швидкість запису | 3000 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 760 |
| Вага | 10 г |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.8 млн. годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
9 594 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00