Укр
Рус






Код товару: AR_3002989
Побудований на базі новітнього контролера PCIe M.2 Gen 4 x4 NVMe 1.4, P400 Lite від Patriot відрізняється високою швидкістю та ефективність, щоб запропонувати найкращі рішення для зберігання даних для користувачів комп'ютерів і ноутбуків.
Завдяки блискавичній швидкості читання до 3 500 МБ/с SEQ та 2 700 МБ/с SEQ при записі, P400 Lite пропонує потужну продуктивність для виконання роботи. P400 вирізняється витонченим, компактним дизайном і високоефективним тонкий графеновий теплозахисний екран, який підійде для будь-якого звичайного ПК або ноутбука. Він також пропонує технологію SmartECC технологію SmartECC, теплове дроселювання, низьке енергоспоживання та наскрізний захист шляху передачі даних для забезпечення цілісності даних, довговічність та надійність.
Твердотільний накопичувач P400 Lite - це надійний варіант, який допоможе вам завжди впоратися з поставленими завданнями.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 3500 Mb/s |
| Швидкість запису | 2700 Mb/s |
| Товщина | 3.8 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 560 |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 x 22 x 3.8 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 2.38 Вт, очікування: 0.38 Вт |
| Колір | чорний |
| Серія | P400 Lite |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 815 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00