Укр
Рус




Код товару: AR_3002851
Характеристики
A-Data Legend 710 — SSD накопичувач компактного формфактора M.2. Це сховище даних призначене для високопродуктивних систем, ентузіастів, яким потрібен запас потужності.
Підтримує інтерфейс підключення PCIe 3.0 x4 NVMe. Забезпечує відмінну продуктивність для повсякденної роботи та розваг.
Особливості:
- інтерфейс PCIe Gen3 x4;
- чудова продуктивність читання/запису;
- радіатор для стабільного охолодження;
- підтримка NVMe 1.4;
- 256-бітне шифрування LDPC і AES;
- підтримка буфера пам'яті хоста (HMB).
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2400 Mb/s |
| Швидкість запису | 1800 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 80 |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Колір | синій |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | LEGEND 710 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00