Укр
Рус






Код товару: AR_3002991
Завдяки блискавичній швидкості послідовного читання 7400 МБ/с, послідовного запису 6500 МБ/с1 і швидкості випадкового читання до 1 000 000 IOPs твердотільний накопичувач Lexar NM790 має продуктивність, що дасть вам змогу перетнути фінішну лінію першим або легко вкластися в найжорсткіші терміни.
Удвічі швидшеLexar NM790 M.2 2280 PCIe Gen 4x4 NVMe SSD, швидкість якого в 2 рази вища, ніж у твердотільних накопичувачів PCIe Gen3.2, допоможе вам швидко досягти максимальних результатів.
Потужний, але ефективнийСпоживаючи на 40% менше енергії, ніж твердотільні накопичувачі PCIe Gen 4 з кешем DRAM2, вони не тільки знижують витрати на електроенергію, а й дають змогу довше працювати без підзаряджання батареї ноутбука.
HMB 3.0 і динамічне кешування SLCHost Memory Buffer (HMB) 3.0 дає змогу накопичувачу використовувати пам'ять DRAM на пристрої, а динамічний SLC-кеш записує дані в однорівневу комірку пам'яті для підтримання швидкості, забезпечуючи плавну та безперебійну роботу.
Ідеально підходить для роботи та ігорТвердотільний накопичувач Lexar NM790, призначений для вимогливих геймерів, професіоналів і творчих особистостей, має продуктивність, необхідну для прискорення гри та продовження творчої діяльності.
Сумісність із PlayStation 5Розроблений як ідеальний партнер, сумісний із ноутбуками, настільними комп'ютерами та PS 5.
Суворо протестованоВсі продукти Lexar проходять ретельне тестування в лабораторіях якості Lexar, де використовуються тисячі різних камер і цифрових пристроїв для забезпечення продуктивності, якості, сумісності та надійності.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7400 Mb/s |
| Швидкість запису | 6500 Mb/s |
| Товщина | 2.45 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1500 |
| Вага | 6 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.45 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | NM790 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
16 107 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00