Укр
Рус


Код товару: AR_2996835
Неймовірна швидкість - гарантія нових перемог!
AS2280P4 M.2 PCIe Gen 3 x4 внутрішній SSD
Ультра-компактний корпус
За габаритів 22 x 80 мм, ультракомпактний корпус має об'єм пам'яті до 256 ГБ, а товщина лише в 2.25 мм, надає геймерам більше місця в корпусі ПК для інших творчих інсталяцій і модифікацій. Це, безумовно, найкращий вибір для ультра-тонких ноутбуків, кібер-спортивних консолей і міні-ПК.
Блискавична швидкість із PCIe Gen 3 x4
Запатентована технологія SSD Apacer підвищує швидкість читання-запису до 1800/1100 МБ/с і IOPS до 360 000 операцій на секунду - на сьогодні це найкраща продуктивність у своєму ціновому сегменті.
Ультра-швидкий і супер-стійкий
Насолоджуйтеся грою на високій швидкості та без проблем! AS2280P4 SSD має вбудовану технологію захисту для забезпечення цілісності та стабільності даних, зберігаючи швидкість і надійність набагато довше!
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 3000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2000 Mb/s |
| Товщина | 2.25 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 360 |
| Вага | 6.8 г |
| Габарити | 80 х 22 х 2.25 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 550 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00