Укр
Рус












Код товару: AR_3002535
Настільна лампа ColorWay LED Portable & Flexible with built-in accumulator
Елегантний та компактний дизайн лампи з гнучкою ніжкою та вбудованим акумулятором - робить її по-справжньому портативною та зручною як у використанні, так і у транспортуванні. Ви легко можете покласти її в сумку і брати з собою куди завгодно, що дозволяє мати якісне освітлення під рукою в будь-який момент.
Вбудований акумулятор забезпечує від 2 до 5 годин автономної роботи - чого достатньо більшості повсякденних завдань. Для підключення та заряджання не потрібні спеціальні адаптери: достатньо підключити лампу до будь-якого пристрою з USB-роз'ємом, комп'ютера, ноутбука, зарядного пристрою для смартфона або PowerBank.
Сенсорна кнопка дозволяє безшумно вмикати та регулювати яскравість освітлення - Використання мінімальної яскравості перетворює лампу на нічник, що створює комфортну атмосферу для сну. Лампа оснащена 14 світлодіодами, які забезпечують рівномірне та м'яке освітлення без відблисків та стробоскопічного ефекту.
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | акумулятор, PowerBank, мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 500 mAh |
| Вага | 160 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 17 см |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Формат батарей | 1 х 18650 |
| Ширина | 10 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
539 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00