Укр
Рус

Код товару: AR_3002508
Настільна лампа Yeelight Rechargeable Atmosphere tablelamp (YLYTD-0014)
Ваша ідеальна настільна лампа
Акумуляторна настільна лампа YLYTD-0014 — ідеальний вибір для тих, хто потребує яскравого технологічного світильника.
Він обладнаний подвійним джерелом світла з роздільним регулюванням, 3-рівневою функцією затемнення та зручним сенсорним керуванням.
Акумулятор ємністю 12 000 мАгод забезпечує до 5 годин безперервної роботи на одному заряді, а світлова температура 4000 К створює комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Подвійне джерело світла
Обладнаний двома окремо налаштованими світловими елементами. Верхня та нижня RGB-підсвітка створить неповторну атмосферу, параметри якої користувач вибере на свій смак. Міняйте режими, кольори та рівні яскравості — нехай інтер'єр транслює ваш настрій і буде комфортним.
Функція затемнення
Завдяки поступовому затемненню на 3 рівнях ви можете легко змінити яскравість основного освітлення відповідно до ваших поточних потреб. Просто натисніть перемикач і виберіть рівень яскравості. Створіть потрібну атмосферу всього за кілька секунд за допомогою настільної лампи з перезаряджуваною атмосферою YLYTD-0014.
До 5 годин роботи
Акумулятор ємністю 12 000 мАгод дає змогу обладнанню працювати до 5 годин без підзаряджання. Це дуже зручно для використання в будь-якому місці, де немає під'єднання до мережі. Для відновлення ресурсу використовуйте кабель, сумісний із роз'ємом USB Type-C.
Сенсорне керування
Сенсорна кнопка робить лампу по-справжньому зручною у використанні. Ви можете легко регулювати яскравість світла, натиснувши та утримуючи перемикач. А якщо двічі клікнути по ньому, то перемкнути режими підсвічування. Гранично простий інтерфейс інтуїтивно зрозумілий з перших секунд знайомства з настільною лампою «Перерізана атмосфера» YLYTD-0014.
Оптимальна колірна температура
Торшер випромінює світло з колірною температурою 4000 К, що створює комфортне освітлення в будь-яких сценаріях. Цей світильник стане ідеальним рішенням для вашого дому, офісу або готельного номера. Використовуйте його в будь-яку пору дня й ночі, щоб створити ідеальну атмосферу в приміщенні.
| Стиль | лофт |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для спальні, для офісу, для дитячої |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа, акумулятор |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | RGB - підсвітка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 12000 mAh |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 436 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00