Укр
Рус










Код товару: AR_3002524
Дизайн LED лампи Євросвітло — її відмінна риса і головна фішка. Корпус виконаний під шкіру в чорному або білому кольорі. Сенсорна кнопка — під метал. Такий зовнішній вигляд лампи допоможе легко вписатися в будь-який інтер'єр приміщення: офісний кабінет, домашня кімната, ресепшн будь-якого закладу/установи і т.д.
Упор на основі в ролі підставки для смартфона. Тепер жодне сповіщення не буде пропущено, а перегляд улюблених відеороликів на YouTube стане ще комфортнішим. Ззаду основи — червоний індикатор підключення до мережі.
Три спектри освітлення під конкретний вид діяльності:
Вбудований диммер дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення: від 0,5 до 9,5 Вт. В комплекті кабель з блоком живлення на 1,5 м.
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дитячої, для дому, для вітальні, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вгору, вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | підставка для гаджета |
| Матеріал | метал, пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 17 см |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 9.5 Вт |
| Ширина | 12 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
703 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00