Укр
Рус

Код товару: AR_3024196
Складний фліппер Ganzo Firebird FH922 є ніжом кишенькового формату, може бути використаний в туризмі.
Форма ножа дає ергономічність застосування, яке клинок універсальний у використанні. Тип леза – drop-point. Для нарізки та розколювання однаково ефективний. Можна застосовувати у різних видах робіт. Лезо зроблено із сталі D2, високої якості, із захистом від корозії. Сталь відрізняється великою міцністю, довго зберігає гостру ріжучу кромку. Без проблем піддається заточенню. Кромка виходить гострою рахунок вмісту сталі більше 0,5% вуглецю. Для кращої опірності корозії включені легуючі добавки, такі як хром та нікель.
Твердість клинка становить приблизно 60 одиниць за Роквеллом. Це чудовий показник для ножової продукції. Дуже стійкий до пошкоджень, міцний ніж, стійкий до зношування. Витримує умови вологості, оскільки сталь практично не піддається іржавінню. З такими характеристиками модель стає відмінним вибором для туризму та активного дозвілля.
Ручка ножа виготовлена із матеріалу G10. Склотекстоліт, стійкий до різноманітних зовнішніх факторів. Легко піддається фарбуванню, захищений від ударів, дії високих температур, від вологості. Простий у догляді, робить рукоять шорсткою на дотик. Що сприяє чудовому зчепленню з долонею та зручності застосування. Ніж не зміщуватиметься і не вислизне з руки, навіть якщо вона мокра.
Ніж складаний, з фіксацією. Тип замку – Flipper. Прекрасна механіка, що запросто розкривається і закривається, безпечний в експлуатації. Для комфорту передбачено кліпсу. З її допомогою можна зафіксувати ножа, підвісивши до кишені, на поясі, закріпивши на сумці.
Загальна довжина виробу становить трохи менше ніж 20 сантиметрів. Довжина клинка – 8,6 сантиметрів. Товщина клинка складає три з половиною міліметри. Важить ніж 109 грам. Чотири варіанти кольору – чорний, зелений, сірий та помаранчевий. На свій продукт компанія надає гарантію 1 рік.
Характеристики моделі:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Flipper |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Загальна довжина | 196 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 109 г |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Колір | темно-зелений |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Особливості | чохол в комплекті, кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | plain |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 585 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00