Укр
Рус

Інструмент справжнього виживальника і любителя тривалого відпочинку на природі. Щоб справлятися із завданнями різної складності, конструкція моделі була продумана з урахуванням вимог до ефективності та безпеки ножа і забезпечує користувача рядом необхідних функцій, без яких не обійтися далеко від цивілізації.
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип відкривання | автомат |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Загальна довжина | 243 мм |
| Довжина клинка | 113 мм |
| Товщина клинка | 5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 349 г |
| Довжина рукояті | 130 мм |
| Колір | зелений |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | ABS пластик |
| Особливості | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Ширина клинка | 33 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 581 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00