Укр
Рус






Код товару: AR_3000785
Процесор Intel Core 12-го покоління
Новий процесор Intel Core 12-го покоління наділяє цей ноутбук чудовою продуктивністю при запуску ресурсомістких ігор та роботі в багатозадачному режимі.
Відеокарта NVIDIA 40-серії
Відеокарти NVIDIA серії GeForce RTX 40 для ноутбуків використовуються в найшвидших пристроях для ігор та творчої роботи. Деталізовані віртуальні світи з трасуванням променів та гігантський прорив з точки зору продуктивності за допомогою інтелектуальної технології NVIDIA DLSS 3 – все це доступне завдяки високоефективній архітектурі NVIDIA Ada Lovelace. Крім того, у цих відеокартах реалізовано комплекс технологій Max-Q, що оптимізують енергоспоживання, продуктивність, рівень шуму та час автономної роботи.
Швидкісний дисплей
Дисплей IPS-рівня з частотою оновлення екрана 144 Гц забезпечить чудове зображення у динамічних комп'ютерних іграх.
Яскраве підсвічування
Клавіатура ноутбука серії Katana наділена 4-зонним повнокольоровим підсвічуванням з виділеними клавішами WASD. Яскрава ілюмінація допоможе створити справді геймерську атмосферу.
Система охолодження Cooler Boost 5
Система Cooler Boost 5 включає окремі термомодулі для центрального та графічного процесорів з 5 тепловими трубками, великі вентилятори та широкі теплові трубки. Вона гарантує стабільну роботу ноутбука під максимальними ігровими навантаженнями.
Підсвічування Spectrum
Клавіатурне підсвічування Spectrum – таке ж яскраве і різноманітне, як геймплей, натхненний науковою фантастикою. Знайомі кожному геймеру клавіші WASD виділені окремо.
| Серія (модельний ряд) | MSI Katana |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, 1 х USB 2.0, LAN (RJ-45), 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 53.5 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, зарядка від USB, українська клавіатура |
| Вага | 2.25 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 24.9 мм |
| Глибина | 259 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Ширина | 359 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
49 302 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00