Укр
Рус












Код товару: AR_3000477
В комплекті йде додаткова батарея!
Ноутбук Vinga Scout X14A (X14A-123516512B) представляє собою ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, надійність та функціональність. Цей портативний пристрій від серії Vinga Scout поєднує в собі високу продуктивність і міцність, дозволяючи користувачам справлятися з будь-якими завданнями, незалежно від умов.| Серія (модельний ряд) | Vinga Scout |
| Тип ноутбуку | портативні, захищений |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Процесор | Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | 4G LTE, Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.1 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 1 x USB 3.0, USB Type-C, 1 х USB 3.2, RS-232, LAN (RJ-45), miniHDMI |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 56 + 56 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, GPS |
| Вага | 2.97 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 42.1 мм |
| Глибина | 287.4 мм |
| Додатково | MIL-STD-810H, захист IP65, + додаткова батарея |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Ширина | 363.2 мм |
| Яскравість | 1000nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
120 047 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00