Укр
Рус

Код товару: ST_1553000
Характеристики
Подовжувач HDMI-сигналу через UTP незамінний для розведення сигналу HDMI як у домашніх умовах (багатокімнатні квартири/будинки та котеджі/дачні зони тощо), так і для професійних інсталяцій (відеодемонстрації на безлічі HDTV-дисплеїв у торгових мережах, шоу-румах, барах і ресторанах, залах очікування, на виставках тощо). Подовжувач HDMI сигналу через кабель, звита пара
Одноканальний пасивний подовжувач HDMI сигналу через UTP-кабель до 30 метрів незамінний для розведення сигналу HDMI як у домашніх умовах (багатокімнатні квартири/будинки та котеджі/дачні ділянки тощо), так і для професійних інсталяцій (відеодемонстрації на безлічі HDTV-дисплеїв у торгових мережах, шоу-румах, барах і ресторанах, залах очікування, на виставках тощо).
Специфікація
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 150 ₴
-13%1 001 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00