Відгуки (7)
Смачна та багата на корисні мікроелементи. Підходить як до салатів, так і до каши. Приємна ергономічна пляшка, зручно тримати та користуватись
Все супер, ідеальна доставка, чудовий термін придатності. Дуже корисно, рекомендую.
Смак м'який, без гіркоти-що дуже важливо. Для салатів підходить чудово, і відчувається, що продукт свіжий. Пляшки якраз вистачає щоб не залежувалась. За свої гроші - гідний варіант.
Ціна-якість, все ок..
Олія трохи гірчить, незважаючи на свіжу дату випуску. Зазвичай такий смак під кінець коли олія у пляшці уже закінчуються і природньо встигає окислитись. Можливо від віджиму і до розливу пройшов певний час. Не буду більше купувати олію цього виробника
Олія з насіння льону Akura саме холодного віджиму дуже корисна і смачна, підходить до салатів ідеально
Смачна, запашна, поживна й натуральна олія. Після відкриття зберігати не більше 45 днів.

Олія з насіння льону Akura холодного віджиму 250 мл
В наявності
124 ₴
-19%100 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00