Укр
Рус












Код товару: AR_3001355
Підставка Vention Laptop X-type Stand ABS сумісна з планшетами та ноутбуками з діагоналлю до 17.3 дюймів.
Виготовлена з ABS розтяжна конструкція X-типу забезпечує надійну підтримку для вашого гаджета та ефективне розсіювання тепла. Дев’ять рівнів регулювання висоти (83 мм до 170 мм) дозволяють легко адаптуватись до різних умов.
Конструкція, яка складається, та низька вага — лише 145 грами, роблять підставку зручною для зберігання та транспортування.
Підставка Vention Laptop X-type Stand ABS оснащена опорами для ноутбука, які допоможуть надійно його зафіксувати.
Силіконові накладки запобігатимуть ковзанню ноутбука та його пошкодженню.
| Тип | Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 13' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.145 кг |
| Колір | білий |
| Матеріал | пластик |
| Метод охолоджування | нема |
| Розмір | 246 х 172 х 83 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17.3 " |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
421 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00