Укр
Рус








Код товару: AR_2997347
| Тип | Продуктивні |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 12" |
| Роздільна здатність | 2000 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 9000 mAh |
| Вага (г) | 615 |
| Висота (мм) | 281.7 |
| Додатково | клавіатура |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик + Скло |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Товщина (мм) | 8 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 177.2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 699 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00