Укр
Рус







Код товару: AR_2997465
2, 8.68", 1340 x 800, Unisoc T7250, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 16 Мп, Фронтальна - 13 Мп, NFC, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 6600 mAh, Колір - чорний
| Тип | Продуктивні, Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 8.68" |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G, NFC |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, BDS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 6600 mAh |
| Вага (г) | 510 |
| Висота (мм) | 219 |
| Додатково | захист від вологи, протиударні |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Товщина (мм) | 12.3 |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 132 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 824 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00