Укр
Рус

Код товару: AR_2997533
8.68", 1340 x 800, Rockchip 3562, Частота оновлення екрану - 60 Hz, вбудована пам'ять - 64 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 5000 mAh, Колір - фіолетовий
| Тип | Початкового рівня, Для дітей |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 8.68" |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Процесор | Rockchip 3562 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 5000 mAh |
| Вага (г) | 476 |
| Висота (мм) | 154.5 |
| Додатково | Чохол |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 15 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Ширина (мм) | 231.7 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 104 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00