Укр
Рус









Код товару: AR_2997504
12.1", 2560 x 1600, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 8 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 8 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, Колір - сірий
| Серія | Lenovo Tab P11, Lenovo Tab P12, Lenovo Tab M8 |
| Тип | Продуктивні |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 12.1" |
| Роздільна здатність | 2560 x 1600 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6400 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 10200 mAh |
| Вага (г) | 530 |
| Висота (мм) | 181.05 |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина (мм) | 6.29 |
| Час автономної роботи до (годин) | 13.5 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 278.8 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 802 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00