Укр
Рус







Код товару: AR_3001326
Вражає з першого погляду
Креативний Kamvas 13 з привабливим зовнішнім виглядом доступний в кольорі Cosmo Black. Cosmo Black - колір, який завжди асоціюється з таємничим і чарівним небом, пробудить в вас відчуття нескінченності і запалить вашу внутрішню креативність.
Досить легкий для максимальної зручності
Kamvas 13 має ультратонкий корпус 11,8 мм і важить всього 980 г, що робить його зручним для перенесення і дозволяє без проблем малювати навіть на вулиці
Просте і швидке з'єднання
Крім підключення USB Type-C до HDMI, Kamvas 13 також підтримує підключення Type-C до Type-C. Користувачі можуть легко підключити ноутбук з підтримкою Type-C до Kamvas 13 без використання адаптера Type-C - HDMI.
| Тип планшета-монітора | з високим рівнем чутливості |
| Активна область, мм | 294 х 165 мм |
| Діагональ | 13.3" |
| Розподільча здатність | 1920 × 1080 |
| Інтерфейси | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 0.9 |
| Висота, мм | 217 |
| Вологість при експлуатації | 20 - 80% |
| Живлення | USB 5V |
| Кількість кольорів | 16.7М |
| Кількість рівнів чутливості до натискання | 8192 |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кут огляду | 89° |
| Матриця | IPS |
| Портебляемая потужність, Вт | 7 |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Робоча температура | 0 - 40°C |
| Сертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технологія | електромагнітний резонанс |
| Товщина, мм | 11.8 |
| Час відгуку, мс | 25 |
| Швидкі клавіші | 8 |
| Швидкість інтерфейсу | 266 RPS |
| Ширина, мм | 366 |
| Яскравість, cd/m | 220 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
18 302 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00