Укр
Рус






Код товару: AR_2997355
Натхнений дизайном культової серії смартфонів Galaxy S, новий планшет Galaxy Tab A11 такий само елегантний і вишуканий. А його обтічний силует і лаконічне оздоблення довершують фірмовий преміальний стиль Galaxy. Представлений у класичному сірому кольорі, Galaxy Tab A11 стане вашим ефектним аксесуаром і повсякденним помічником.
Насолоджуйтесь плавним і яскравим дисплеєм планшета Galaxy Tab A11, оптимізованим для розваг. Висока частота оновлення 90 Гц забезпечує природний і плавний рух під час перегляду відео, стрічки соціальних мереж та ігор. Дисплей залишається яскравим і чітким навіть під прямими сонячними променями, забезпечуючи чудову видимість у будь-який час і в будь-якому місці.
Galaxy Tab A11 пропонує великий обсяг пам'яті та сховища. Завдяки пам'яті до 8 ГБ він забезпечує швидку та плавну багатозадачність, а 128 ГБ сховища надають достатньо місця для великих файлів. Крім того, за потреби ви можете розширити обсяг сховища до 2 ТБ за допомогою картки microSD.
Будьте ближче. Galaxy Tab A11 оснащений фронтальною камерою на 5 МП для чіткіших і якісніших відеодзвінків. Незалежно від того, чи спілкуєтеся ви з родиною, чи працюєте в команді, покращена чіткість дозволяє бачити кожну посмішку і вираз обличчя в реалістичних деталях.
Galaxy Tab A11 оснащений подвійними динаміками, розробленими компанією Dolby, які забезпечують насичений багатовимірний звук. Від улюблених плейлистів до сучасних фільмів – захопливий 3D-звук занурює вас у дивовижно чіткий, чистий і глибокий світ звуків. Galaxy Tab A11 також оснащений аудіороз'ємом 3,5 мм, тому ви можете насолоджуватися контентом за допомогою дротових навушників із максимальним комфортом.
| Серія | Samsung Galaxy Tab A11 |
| Тип | Початкового рівня |
| Кількість SIM-карт | 1, без сім карти |
| Тип матриці | TFT (TN, MVA) |
| Діагональ екрану | 8.7" |
| Роздільна здатність | 1340 x 800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, BDS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність батареї | 5100 mAh |
| Вага (г) | 335 |
| Висота (мм) | 211 |
| Додатково | G-Sensor, датчик освітленості, гіроскоп |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина (мм) | 8 |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Ширина (мм) | 124.7 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 898 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00