Укр
Рус











Код товару: AR_2997329
2, 13.1", 2880 x 1800, Exynos 1580, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 12 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 12 Мп, NFC, 5G, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 10090 mAh, Колір - сірий
| Серія | Samsung Galaxy Tab S10 FE |
| Тип | Продуктивні |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Тип матриці | LCD |
| Діагональ екрану | 13.1" |
| Роздільна здатність | 2880 x 1800 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Exynos 1580 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G, NFC, 5G |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, BDS, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність батареї | 10090 mAh |
| Вага (г) | 664 |
| Висота (мм) | 194.7 |
| Додатково | датчик освітленості, гіроскоп, захист IP68, Стилус, Fast Charge 45W, 90 Hz |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSim + eSIM |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина (мм) | 6 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.9 ГГц |
| Ширина (мм) | 300.6 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
42 359 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00