Укр
Рус

Код товару: AR_3012734
PLA Filament від ELEGOO матовий рубіново-червоний (1 кг, 1.75 мм) - це не просто матеріал для 3D друку, це справжня можливість втілити ваші найсміливіші дизайнерські ідеї в життя. Яскравий, насичений відтінок червоного рубіну в поєднанні з відмінними технічними характеристиками філаменту робить цей продукт незамінним для любителів і професіоналів в області 3D друку. З цим матеріалом ваші проекти заграють новими фарбами, а висока якість друку забезпечить точність кожної деталі.
PLA (полілактид) - це один із найпопулярніших і затребуваних матеріалів для 3D друку. Його ключові переваги полягають у простоті використання, екологічності та біологічному розкладанні. Філамент PLA від ELEGOO ідеально підходить для більшості сучасних 3D принтерів, пропонуючи простий друк без нагріву столу. Це робить його доступним і зручним у використанні як для початківців, так і досвідчених користувачів. Діаметр філаменту 1.75 мм гарантує точність подачі матеріалу та мінімальні відхилення від норми - не більше 0.02 мм.
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | лавандовий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
907 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00