Прожектор світлодіодний Ritar RT-FLOOD50A 56 Led 50 Вт - фото 1
Прожектор світлодіодний Ritar RT-FLOOD50A 56 Led 50 Вт
Код товару: AA_1293379
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Особливості:
  • потужність 50 Вт, світловий потік 4000 Лм для яскравого освітлення;
  • колірна температура 6500K (холодний білий) для чіткого світла;
  • 56 світлодіодів типу SMD2835 для рівномірного розподілу світла;
  • кут розсіювання 120° для широкого охоплення;
  • індекс передачі кольору Ra > 70 для природного відтворення кольорів;
  • клас захисту IP65 – стійкість до пилу та вологи;
  • напруга живлення 220 В, струм споживання 0.2 А;
  • коефіцієнт потужності PF > 0.9 для ефективного використання енергії;
  • накладний монтаж, металевий корпус у чорному кольорі для міцності;
  • розміри 215 x 240 x 30 мм для компактного встановлення.
Характеристики
Бренд
Ritar
Країна-виробник
Китай
Встановлення
Накладні
Тип лампи
Світлодіодні
Вид світлодіода
SMD
Джерело живлення
Від мережі
Ступінь захисту
IP65
Потужність
50 Вт