Укр
Рус

Код товару: AR_3024928
POS-принтер TM-T20III Ethernet + USB від компанії Epson — це швидкісний термопринтер з високими показниками надійності, набором стандартної комплектації та функціональності , який відповідає вимогам сертифікату Energy Star в галузі енергоощадження, призначений для друку чеків. Пристрій оснащений Ethernet-інтерфейсом за замовчуванням та має можливість підключення за USB інтерфейсом типу В, що активується за допомогою налаштувань в меню. Функція автоматичного зменшення кількості паперу зменшує верхнє і нижнє поля, ширину подавання рядка та висоту штрихкоду, забезпечуючи гнучкий друк чеків. Відстежує і контролює кількість паперу. Витрати на папір мінімізовано завдяки друку верхнього логотипа наступного чека перед обрізанням, тому верхнє поле додатково зменшується на 12 мм. Epson TM-T20III дозволяє налагодити швидке та ефективне обслуговування клієнтів та має низьку вартість володіння що дає можливість суттєво економити на технічному обслуговуванні.
Модель призначена для інтеграції в POS-системи підприємств сфери торгівлі, обслуговування та громадського харчування. Рішення забезпечує ефективний друк платіжних документів і гнучко інтегрується із системами автоматизації. За середнього напрацювання на відмову (MTBF) 360 000 годин і терміну служби механізму 15 мільйонів рядків ви можете покластися на TM-T20III в середовищах друку великих обсягів.
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Автообрізка чека | часткова |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Кількість символів в рядку | 80 мм: 42/56 |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 2 ящика |
| Розмір символу | A: 1.41 x 3.39 мм, B: 0.99 x 2.40 мм |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, B: 9 x 17 точок |
| Температура зберігання | від -10 до +50 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 57/57.5/58/79.5/80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 864 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00