Укр
Рус

Код товару: AR_3024932
Принтер чеків GEOS RP-241 – надійний, недорогий і простий у використанні чековий принтер. Принтер ГЕОС RP-241 оснащений інтерфейсами USB і Ethernet для підключення до касових місць (включаючи КСО – каси самообслуговування). У принтері GEOS RP-241 використовується касова стрічка шириною 57 мм, є вбудований автоматичний обрізувач чеків, швидкість друку чеків складає 80 мм / с. Пристрій для друку чеків ГЕОС RP-241 має спеціальний порт (дозволяє підключити грошовий ящик 12В). У комплекті поставляються драйвери для різних операційних систем: ОС MacOS, Linux і Windows.
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Автообрізка чека | є |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | 220 В |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 80 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 936 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00