Укр
Рус

Код товару: AR_3024931
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 220 мм/с, ширина витратного матеріалу - 57/57.5/58/79.5/80 мм, інтерфейси - USB, Ethernet, автообрізка чека - часткова
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Автообрізка чека | часткова |
| Країна виробник | Китай |
| Адаптер/блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр витратного матеріалу | 80 мм |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 220 мм/с |
| Операційна система | Windows 10, Linux OS, IOS SDK, POS SDK, Android SDK, Windows 11 |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A, UPC-E, JAN13 (EAN), JAN8 (EAN), CODE39, CODE93, CODE128, ITF25, CODABAR |
| Розмір символу | А: 0.99 x 2, В: 1 х 3.9 |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, В: 24 х 24.3 |
| Температура зберігання | від -20 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 57/57.5/58/79.5/80 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 035 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00