Укр
Рус

Код товару: AR_3024926
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 90 мм/с, ширина витратного матеріалу - 57.5 мм, інтерфейси - USB, Ethernet, автообрізка чека - часткова
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet |
| Автообрізка чека | часткова |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм/с |
| Розмір шрифту | н.д. |
| Розміри | 188 х 115 х 116 мм |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 009 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00