Укр
Рус

Код товару: AR_3024941
Тип друку - термодрук, максимальна швидкість друку - 120 мм/с, ширина витратного матеріалу - 57 мм, інтерфейси - USB, bluetooth
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Інтерфейси | USB, bluetooth |
| Країна виробник | Китай |
| Адаптер/блок живлення | зовнішній |
| Вага | 0.412 кг |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Android, IOS, Windows |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A / UPC-E / Jan13 (EAN13) / Jan8 (EAN8) / Code39 / ITF / CODABAR / CODE93 / CODUL128 |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 57 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 256 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00