Укр
Рус

Код товару: AR_3024937
Принтер друку чеків та квитанцій Xprinter ХP-Q260H - бюджетна модель принтера з широкими функціональними та технічними можливостями.
Цей принтер чеків підійде для невеличких роздрібних магазинів, середніх супермаркетів, ресторанів та навіть невеликих кав'ярень, сфери обслуговування різних форматів та видів діяльності, а також для друку квитків та квитанцій.
Швидкість друку принтера 260 мм/сек. Пристрій сумісний з драйвером OPOS, інтелектуальною системою керування різаком, сумісний із Microsoft POS для .NET v 1.14, а також з ESC/POS.
Налаштування принтера можна робити безпосередньо на веб-сторінці пристрою. Підтримує друк QR-коду.
Основні особливості принтера ХP-Q260H:
| Тип | настільний |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Інтерфейси | USB, Ethernet, RS-232, Serial |
| Автообрізка чека | є |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість друку | 260 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Linux OS, Windows |
| Розміри | 180 х 139 х 131 мм |
| Температура зберігання | від -10 до +60 ° C |
| Ширина витратного матеріалу | 79.5 ± 0,5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 680 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00