Укр
Рус

Код товару: AR_3024915
Принтер етикеток XPrinter XP-420B USB+Wi-Fi – термопринтер, що створює етикетки методом прямого термоперенесення. Незважаючи на те, що корпус пристрою, виготовлений з міцного ABS пластику, відрізняється компактними розмірами, він має великий контейнер для завантаження паперу. Інтелектуальна система контролю температури надійно захищає термоголовку від перегріву. Простоту керування забезпечує одна багатофункціональна кнопка та світловий індикатор.
Основні характеристики XPrinter XP-420B USB+Wi-Fi:
Стандарт безпеки принтера: FCC, РЄ, СВ, ССС.
| Тип | настільний |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Інтерфейси та підключення | USB, WiFi |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.31 кг, 1.31 кг |
| Колір | Білий, білий |
| Мінімальна ширина друку | 20 мм |
| Мінімальна ширина етикетки | 20 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 115 мм |
| Пам'ять | 8 MB SDRAM, 4 MB Flash |
| Процесор | 32-бітний RISC CPU |
| Розміри | 215 x 178 x 155 мм |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00