Укр
Рус

Код товару: AR_3024914
Мобільний термопринтер Xprinter XP-P323B USB+Bluetooth – це універсальне рішення для створення чеків та етикеток. Він підійде до виконання багатьох робочих завдань, що з печаткою, і дозволяє заощадити придбання окремої техніки. Модель має гарну якість нанесення та модний дизайн, підтримує налаштування концентрації. Роздільна здатність термоголови – 203 dpi. Швидкість складає 70 мм/сек, що забезпечує відмінну продуктивність. Підтримується друк усіх поширених 1D та кількох 2D кодів. Головка друкуючого механізму має ресурс 30 км чекової стрічки.
Функціональність продукту включає можливість бездротового з'єднання за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Автономність підтримує літій-іонна батарея ємністю 2500 мАг. Передбачено підтримку прямої USB зарядки. На ергономічному корпусі розташований OLED-екран діагоналлю 1,3” з роздільною здатністю 128 х 64 pix, а також кнопки для керування. Це створює зручність експлуатації, від чого залежить швидкість роботи касира та оперативність обслуговування клієнтів. Таким чином, принтер відмінно підходить для точок видачі інтернет магазинів, поштових та кур'єрських служб доставки, аптек, закладів охорони здоров'я, парковок та фітнес центрів.
| Тип | мобільний |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип друку | чорно-білий |
| Інтерфейси та підключення | USB, Bluetooth |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.357 кг |
| Вологість при експлуатації | 25% - 85% |
| Датчики | датчик чорної мітки, датчик відкритої кришки |
| Колір | блакитний |
| Мінімальна ширина етикетки | 20 мм |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Пам'ять | 8 MB SDRAM, 8MB Flash |
| Програмні мови | DPL, ZPL, EPL, TSPL, ESC, CPCL, POS |
| Розміри | 124 х 108 х 61 мм |
| Температура експлуатації | 5°С - 40°С |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 237 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00