Укр
Рус

Код товару: AR_3025949
Atria JS-A800 — пусковий автомобільний пристрій, створений для забезпечення надійного запуску автомобіля в будь-яких умовах. Забезпечує потужний струм для запуску легкових автомобілів, легких вантажівок, квадроциклів, човнів, садової техніки та інших 12-вольтових пристроїв. Крім функції стартера, може використовуватися як портативне джерело живлення для заряджання електронних пристроїв через вбудовані USB-порти. Пристрій простий у використанні, має інтуїтивний інтерфейс і не потребує спеціальних технічних навичок. У комплекті — інструкція українською мовою.
Характеристики
| Тип | імпульсний |
| Тип акумулятора | кислотний |
| Індикація заряду | світлодіод |
| Пусковий струм | 800 А, 500 А |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність вбудованого акумулятора | 8 Агод |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові характеристики | LED ліхтар, повербанк |
| Захист | захист від перевантаження, захист від перегріву, захист від короткого замикання |
| Напруга заряджання | 18 В |
| Підключення до акумулятора | крокодили |
| Робоча температура | -10 - +40 °C |
| Розміри | 182 х 136 х 57 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 651 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00