Укр
Рус

Код товару: AR_3025920
Параметри
| Тип | імпульсний |
| Тип акумулятора | кислотний |
| Індикація заряду | світлодіод |
| Пусковий струм | 2000 А, 400 А |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність вбудованого акумулятора | 16.8 Агод |
| Вага | 700 г |
| Додаткові характеристики | LED ліхтар, USB-вихід: 5В/2А |
| Захист | захист від перевантаження, захист від зворотного підключення, захист від короткого замикання |
| Напруга заряджання | 12 В, 5 В |
| Підключення до акумулятора | крокодили |
| Робоча температура | -20 - +30 °C |
| Розміри | 212 x 30 x 88 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 062 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00