Укр
Рус

Код товару: AR_3023898
Всюдихід Maisto Tech Cyklone Attack чорно-зелений на радіокеруванні точно вразить тебе своєю крутістю, ефектним корпусом та яскравістю.
Адже перед тобою радіокерований усюдихід на гусеничному ходу від компанії Maisto Tech.
Автомобіль виконаний із міцного та стійкого до пошкоджень пластику.
Гусеничний привід — ефектне подолання перешкод та крутих підйомів до 45°. Led-ліхтарик на кузові. Радіус дії: до 35 м. До 4 гравців можуть керувати одночасно та в одному місці. Живлення: Автомобіль працює від 4-х батарейок типу АА (в комплект не входять). Пульт працює від 2-х батарейок типу ААА (в комплект не входять).
| Клас | Off-road (позашляховики) |
| Тип | машини |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 4 х АА |
| Вага | 572 г |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Колір | чорний |
| Комплектація | машинка, пульт управління |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Ширина | 140 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 208 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00