Укр
Рус

Код товару: AR_3018037
Ця розетка з механічним суточним таймером забезпечує автоматичне вмикання та вимикання електроприладів у заданий час протягом доби. Вона ідеально підходить для управління світильниками, побутовою технікою та іншими пристроями. Таймер допоможе автоматизувати різні процеси, такі як поливання рослин на дачі чи регулювання освітлення в акваріумі.
Розетка оснащена добовим таймером, який дозволяє налаштувати включення та вимикання пристроїв протягом 24 годин з кроком у 15 хвилин. Програма повторюється щодня, без потреби в повторних налаштуваннях. Основна перевага цієї моделі — компактний розмір і зручність програмування. Налаштуйте поточний час і бажані інтервали, а потім просто вставте таймер у розетку. Ваш пристрій буде автоматично вмикатись і вимикатись у потрібний час.Крім того, розетка має перемикач для вимкнення функції таймера, що дозволяє використовувати її як звичайну розетку. Таймерна розетка забезпечує зручне управління енергоспоживанням, сприяючи економії. Незалежно від того, чи потрібно вам включити світло в певний час або вимкнути обігрівач перед сном, таймер виконає ці завдання точно і своєчасно, підвищуючи комфорт і безпеку у вашому домі.
Таймер-розетку можна використовувати в багатьох ситуаціях для автоматизації керування електроприладами. Кілька прикладів:| Допустима потужність Вт | 3680 |
| Можливість програмування | так |
| Робочий діапазон, В | 230 |
| Індикація | світлодіод |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | механічні |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | білий |
| Максимальна потужність | 3680 Вт, 3680 Вт |
| Максимальний струм | 16 А, 16 А |
| Матеріал | пластик, пластик |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | таймер зворотного відліку |
| Тип | добові |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
327 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00