Укр
Рус

Код товару: AR_3023832
Рюкзак ВІДМІННИК від Bagland — зручний шкільний рюкзак для учнів 1–3 класів.
Місткість та організаціяЦя модель має два відділення. Основне і найбільше вмістить підручники та зошити. Інше, трохи вужче, підійде для альбому для малювання чи папки для праці.
Спереду ззовні є декілька кишень. Велика помістить пенал та дрібні канцтовари, кишеня-клапан на змійці — необхідні дрібниці.
Додатково є бічні відсіки з сітки для пляшки з водою.
Комфорт та ергономікаДля комфортного та безпечного носіння ми подбали про ортопедичну спинку та мʼякі лямки правильної анатомічної форми, що регулюються — аби рівномірно розподілити навантаження на спину та плечі.
Крім того, ми додали світловідбивальні стрічки, щоб дитину було добре видно на дорозі у темний період доби.
Міцність та довговічністьРюкзак виготовлений із матеріалу 420SW Flat PVC жатка. Це вологостійка тканина, що не деформується з часом, легко переносить прання в пральній машині, а також має високий рівень зносостійкості.
Стиль та дизайнВ асортименті цієї моделі є аксесуари з різними принтами, що сподобаються дітям. Такий дизайн робить виріб улюбленим не лише для школи, а й для подорожей чи прогулянок.
Приклади популярних моделей шкільних рюкзаківРюкзак ВІДМІННИК — чудовий варіант шкільних рюкзаків! У ньому поєднуються зручність, функціональність та яскравий дизайн, що задовольняє і батьків, і дітей.
| Тип портфеля | для першокласників |
| Розмір (зріст) | M (130 - 145 см) |
| Спинка | ортопедична |
| Стать | дівчинка |
| Корпус рюкзака | м'який |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Тканина 600D W/R |
| Відділення | для телефона, для шкільного приладдя, для пляшки |
| Кількість відсіків | 2 |
| Вага | 500 г |
| Колір | фіолетовий |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 21 см |
| Особливості | світловідбиваючі елементи, регульовані лямки |
| Ширина | 27 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
904 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00