Укр
Рус

Код товару: AR_3014679
Двоклавішний вимикач (2-gang)
Прохідний тип (2-way)
Ajax LightCore
Приклади використання
Управління освітленням у великих приміщеннях
Інтеграція в систему розумного дому
Підвищення безпеки
Висновок
Реле двоклавішний вимикач прохідного типу Ajax LightCore 2-gang 2-way – це багатофункціональний компонент системи розумного дому Ajax, який забезпечує зручне та безпечне керування освітленням. Завдяки двом клавішам та підтримці прохідної схеми, він підходить для використання у великих приміщеннях та коридорах, а інтеграція з системою Ajax дозволяє віддалено керувати освітленням та автоматизувати домашні процеси.
| Установка | вбудована |
| Кількість клавіш | 2 |
| Бездротовий протокол | ZigBee, Jeweller |
| Матеріал | пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Вхідна напруга | 230 V |
| Живлення | мережа |
| Колір | білий |
| Максимальне завантаження | 10A |
| Особливості | віддалене управління зі смартфона, для систем Ajax, голосове керування |
| Розмір | 86 х 86 х 36 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 477 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00