Укр
Рус

Код товару: AR_3023778
звичайний, колеса - 200 мм, Кількість коліс - двоколісний, поліуретан, вікова група - від 5 років, максимальне навантаження - 100 кг, Колір - бежевий
| Тип | звичайний |
| Кількість коліс | двоколісний |
| Складна конструкція | так |
| Матеріал коліс | поліуретан |
| Сидіння | немає |
| Вікова група | від 5 років |
| Гальмо | ножне |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Колір | бежевий |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 4.9 кг |
| Колеса | 200 мм |
| Особливості | з амортизацією коліс |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 432 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00