Укр
Рус

Код товару: AR_3017647
без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті, Призначення - побутовий, кількість ходів холостого ходу - 3000 ход/хв, вага - 1.7 кг
| Призначення | побутовий |
| Кількість ходів холостого ходу | 3000 ход/хв |
| Вага | 1.7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Важливо! | без акумулятора в комплекті, без зарядного пристрою в комплекті |
| Величина ходу | 22 мм |
| Дерево | 115 мм |
| Живлення | акумуляторне |
| Метал | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 325 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00