Укр
Рус

Код товару: AR_3013784
Спосіб установки - настільний, потужність, Вт - 1600 Вт, потужність, ВА - 2000 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 150V, максимальна вхідна напруга, В - 270V, кількість розеток - 2, відображення значень вхідного/вихідного напруг - LCD дисплей
| Спосіб установки | настільний |
| Тип | релейний |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, ВА | 2000 VA |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Кількість розеток | 2 |
| Кількість фаз | однофазний |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | LCD дисплей |
| Рекомендоване застосування | для котла, для пральної машини, для побутової техніки, для комп'ютера |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Розмір, мм | 139 х 171 х 234 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 480 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00