Укр
Рус

Код товару: AR_3016931
Призначення - професійний, потужність - 1300 Вт, діапазон температури нагріву - 28 - 90 °C, кількість температурних режимів - 3, матеріал покриття - керамічне, довжина шнура - 2.6 м, колір - синій
| Призначення | професійний |
| Зачіски | для гладкої зачіски, для горизонтальних локонів, для вертикальних локонів, для сушіння волосся, природної хвилі, для голлівудських локонів |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість насадок в комплекті | 6 |
| Матеріал покриття | керамічне |
| Особливості | захист від перегріву |
| Функції | іонізація |
| Довжина шнура | 2.6 м |
| Колір | синій |
| Країна виробник | Малайзія |
| Індикація нагріву | LED |
| Вага | 0.62 кг |
| Вибір температури нагріву | так |
| Діапазон температури нагріву | 28 - 90 °C |
| Додаткові насадки | сушіння волосся, дифузор, концентратор |
| Живлення | дротове |
| Потужність | 1300 Вт |
| Термоізольований наконечник | так |
| Тип управління | електронне |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
33 203 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00