Укр
Рус









Код товару: AR_2997626
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139G 15.6'' (SB-139G)
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139 підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю 15.6" і нижче.
Дана модель - модифікація популярної сумки SB-129 для тих, хто втомився від сумок чорного кольору і тактильних відчуттів сумок з нейлону і поліуретанів.
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139 виготовлена з сучасного матеріалу, зовнішня сторона якого за кольором і структурою нагадує денимову тканину, а внутрішня - водовідштовхувальна.
Ударопоглинаюча вставки в стінках захищають ноутбук від ударів і тримають форму, а ручки з штучної шкіри додають комфорт в експлуатації.
Основне відділення застібається на блискавку.
Крім відділення для ноутбука, в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів.
Обидві блискавки не стандартні, а з більшими зубцями, що додає надійності і виглядає більш стильно.
Наплічний ремінь на металевих карабінах відстібається.
Сумка для ноутбука Grand-X SB-139 - зручна сучасна сумка на кожен день, яка поєднує в собі надійність, якість і свіжий, сучасний дизайн.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 260 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Додатковий боковий захист | потовщені стінки |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
712 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00