Укр
Рус

Код товару: AR_3024015
Світлодіодні світильники спрямованого світла використовуються для освітлення офісних, житлових та торгових приміщень. Спеціальний розсіювач з матовою плямою в центрі дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект засліплення.
■ низький рівень енергоспоживання
■ рівномірне світло без ефекту засліплення
■ широка сфера застосування
■ не бояться частих включень/вимкнень
■ не потребують спеціального обслуговування
■ не потребують спеціальної утилізації
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 3600 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Живлення | 150 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | бездротовий, кабель відсутній |
| Розміри | 300 х 300 х 50 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 103 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00