Укр
Рус

Код товару: AR_3024030
Світильник призначений для внутрішнього освітлення адміністративно-громадських і побутових приміщень. Ідеально підходить для установки на сходах, стінах і всередині приміщень. Основна особливість світильників в тому, що можна легко зняти плафон. Якщо необхідно залишити на час свій будинок без нагляду і ви остерігаєтеся, щоб світильники не вкрали чи не розбили — досить просто вийняти світильник з монтажною скоби, а при необхідності, знову повернути. Це робиться дуже легко.
Особливості та переваги світильника:
- енергозбереження та економія на експлуатаційних витратах;
- стабільна робота в умовах перепадів напруги від 85 до 265 В і відсутність пульсації при роботі;
- компактний розмір, обтічна сучасна форма дозволяють застосовувати світильник в приміщеннях різного профілю;
- корпус з міцних полімерів забезпечують відносну довговічність.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3240 Лм |
| Колірна температура | 6500 K |
| Живлення | 85 - 265 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина кабелю | бездротовий, кабель відсутній |
| Розміри | 230 х 43 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
808 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00